A következő címkéjű bejegyzések mutatása: vásár. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: vásár. Összes bejegyzés megjelenítése
2022. november 22., kedd
2019. március 3., vasárnap
Vásártervezet 2019
Március
10. Szigetközi
Vásár, Ásványráró
23-24. Csoki
Fesztivál , Szombathely
31.Hímes Tojás
Napja, Győr
Április
06. Szigetközi
Tavaszi Kézműves Vásár - Győrújfalu
13. Húsvéti
Vásár, Lébény
27-28. Herényi
Virágút, Szombathely
Május
04. Gulyahajtás,
Dunaszeg
05. KIKA Győr
05. KIKA Győr
11. Múzeumkerti
Kézműves Fesztivál, Tét
19. Szigetközi
Vásár, Ásványráró
31- Tatai Patara
Június
-01-02. Tatai Patara
08-09. Tündérfesztivál,
Sopron
16. Szigetközi
Vásár, Ásványráró
Július
06-07. Győrkőc
Fesztivál, Győr
21. Szigetközi Vásár, Ásványráró
28. Szigetköz Piknik - Mosonmagyaróvár
Augusztus
09-10-11. Barokk
Esküvő, Győr
22-25. Savaria
Karnevál, Szombathely
Szeptember
06-07-08. Soproni
Szüret
13-14-15. Világ és
Népzenei Fesztivál, Győr
15. Szigetközi Vásár, Ásványráró
2018. április 30., hétfő
Vásározás margójára
Rá kellett jönnöm, szeretek vásározni.
Ehhez persze jól jött a szép idő, és az idén is profin megszervezett
dunaszegi gulyahajtás rendezvénye.
Művész lévén, exhibicionista lelkemnek hihetetlenül jót tesznek a pozitív visszacsatolások.
Itt a neten ezt nem kaphatom meg ilyen szeretetteljesen,
részint köszönve a facebook "ha nem fizetsz reklámot, nem mutatunk meg" elvének.
Meg minden bizonnyal benne van a felgyorsult világ is,
szeretik amit csinálok csak nincs idejük elmondani.
Pedig nekünk művészlelkeknek e pozitív megerősítés úgy kell, mint a falat kenyér,
ha nem kapjuk meg, sokszor az alkotókedv is elszáll.
Na de most töltekezhetett a lelkem,
s megújult erővel dolgozom tovább,
készülve a következő vásárra.
Köszönöm, hogy ilyen sokan eljöttetek hozzám,
örömöt szereztetek nekem,
s, hogy én is nektek.
Durroghattak az örömbombák.
2015. november 26., csütörtök
2015. december 5. Budapest- lakásvásár
Nagy örömömre idén is lesz lakásvásár Budapesten.
Családias hangulat, finom sütik, teák,
s nem utolsó sorban gyönyörű, egyedi karácsonyfa alá valókkal
várunk benneteket művésztársaimmal.
A résztvevőkről, és a rendezvény pontos tudnivalóiról
facebookos eseményünknél tájékozódhatsz.
.
Ízelítőül egy kis válogatást állítottam össze nektek,
hogy én milyen szépségekkel várlak benneteket.
Művészi nyomatok, közel 50 mesés képből választhatsz.
(igény esetén szívesen viszek eredeti festményt is, ezt kérem előre jelezzétek nekem)
Velem lesznek könyveim.
Illusztrációimat ékszerekbe is megálmodtam,
ők is jönnek velem.
Úgy egy éve a fonalak szerelmese is lettem,
nem telik el nap, hogy ne horgolnék valamit,
így ebből is kaptok egy szeletet.
Lesznek még mesés aprólékok...
füzetek,
könyvjelzők...
Nyár végi kísérleteim gyöngyszemei is velem jönnek.
Még nem lettek kíváncsi szemek által megméretve, így izgatottan várom, hogy tetszenek nektek.
Szeretettel várlak benneteket.
Kata
2015. október 22., csütörtök
Vásároztam
Ritkán vásározom, nem is tudom miért,
mert mindig nagyon élvezem.
Az imádatos reakciók a standomnál:
(minkét készről fülig érő szájjal)
- Hú, ez mesés....
- Te vagy a Hokata? :)
-A Boldogság kék madara, Őrangyal, Mindig veled...
és csak sorolják a képeim címeit :)
- De ismerősek ezek a képek, nem te illusztráltad az Aranykaput?
és sok mosoly,
szóval ezért szeretek vásározni.
2012. november 21., szerda
Adventi bazár
Szombaton szeretettel várok mindenkit a Waldorf vásárba.
Sok újdonsággal várlak benneteket.
Például csodás plakátokkal, ami egyenlőre postával nem rendelhető,
csak személyes átvétellel vásárolható.
Őrangyal
Tavasztündér
Városi angyal
.
Viszek még a vásárba művészi nyomatokat,
mixed media eredeti képeket,...
a többi legyen meglepetés.
2012. július 9., hétfő
Győrkőcfesztivál
Nagyon jól éreztem magam a hétvégén, igaz, hogy őrült meleg volt, s még egy kis zivatar is tiszteletét tette, de én valami átszellemült nyugalommal szemléltem a sétáló forgatagot, kellő ásványvízzel a hűtőtáskámba :). Nagy öröm volt, hogy több visszajáró vásárlóm is meglátogatott, és sok új kedves ember is megismerhette a munkáimat a rendezvénynek köszönhetően.
Sok mosoly, locsi- fecsi, ilyen volt az idei Győrkőcfesztivál.
Sok mosoly, locsi- fecsi, ilyen volt az idei Győrkőcfesztivál.
2010. július 5., hétfő
Az első vásár :)
Megint bebizonyosodott milyen pici a világ,
szenzációs érzés volt látni a felcsillant szemeket,
amikor meglátták az asztalom, s felismerték a munkáimat,
s többen kívülről sorolták a képeim címét.
Én meg tátottam a szám az örömtől.
Köszönöm a Vaskakas Bábszínháznak,
hogy meghívtak a Győrkőcfesztiválra,
nagyon jól éreztem magam.
Lehet, hogy megszeretem a vásározást?
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)




















