A következő címkéjű bejegyzések mutatása: vásár. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: vásár. Összes bejegyzés megjelenítése

2019. március 3., vasárnap

Vásártervezet 2019

 A tavalyi évben úgy döntöttem, hogy egyre inkább keresni fogom a személyes találkozást a vásárlóimmal. Nagyon jó érzés látni a standom előtt megálló emberek mosolyát, élvezni a pozitív visszacsatolást.
Ezért idén több fesztiválon is részt veszek a munkáimmal.


Március
10. Szigetközi Vásár, Ásványráró
23-24. Csoki Fesztivál , Szombathely
31.Hímes Tojás Napja, Győr

Április
06. Szigetközi Tavaszi Kézműves Vásár - Győrújfalu
13. Húsvéti Vásár, Lébény
27-28. Herényi Virágút, Szombathely

Május
04. Gulyahajtás, Dunaszeg
05. KIKA Győr
11. Múzeumkerti Kézműves Fesztivál, Tét
19. Szigetközi Vásár, Ásványráró
31- Tatai Patara

Június
-01-02. Tatai Patara
08-09. Tündérfesztivál, Sopron
 16. Szigetközi Vásár, Ásványráró

Július
06-07. Győrkőc Fesztivál, Győr
21. Szigetközi Vásár, Ásványráró
28. Szigetköz Piknik - Mosonmagyaróvár

Augusztus
09-10-11. Barokk Esküvő, Győr
22-25. Savaria Karnevál, Szombathely

Szeptember
06-07-08. Soproni Szüret
13-14-15. Világ és Népzenei Fesztivál, Győr
15. Szigetközi Vásár, Ásványráró

2018. április 30., hétfő

Vásározás margójára

 Rá kellett jönnöm, szeretek vásározni. 
Ehhez persze jól jött a szép idő, és az idén is profin megszervezett 
dunaszegi gulyahajtás rendezvénye.
Művész lévén, exhibicionista lelkemnek hihetetlenül jót tesznek a pozitív visszacsatolások.
Itt a neten ezt nem kaphatom meg ilyen szeretetteljesen,
részint köszönve a facebook "ha nem fizetsz reklámot, nem mutatunk meg" elvének. 
Meg minden bizonnyal benne van a felgyorsult világ is, 
szeretik amit csinálok csak nincs idejük elmondani.
 Pedig nekünk művészlelkeknek e pozitív megerősítés úgy kell, mint a falat kenyér,
ha nem kapjuk meg, sokszor az alkotókedv is elszáll.
Na de most töltekezhetett a lelkem,
s megújult erővel dolgozom tovább,
készülve a következő vásárra.



 Köszönöm, hogy ilyen sokan eljöttetek hozzám,
örömöt szereztetek nekem, 
s, hogy én is nektek.
Durroghattak az örömbombák.

2015. november 26., csütörtök

2015. december 5. Budapest- lakásvásár

Nagy örömömre idén is lesz lakásvásár Budapesten.
Családias hangulat, finom sütik, teák, 
s nem utolsó sorban gyönyörű, egyedi karácsonyfa alá valókkal 
várunk benneteket művésztársaimmal.
A résztvevőkről, és a rendezvény pontos tudnivalóiról 
facebookos eseményünknél tájékozódhatsz.
.
Ízelítőül egy kis válogatást állítottam össze nektek, 
hogy én milyen szépségekkel várlak benneteket.

 Művészi nyomatok, közel 50 mesés képből választhatsz.
(igény esetén szívesen viszek eredeti festményt is, ezt kérem előre jelezzétek nekem)

 Velem lesznek könyveim.

Illusztrációimat ékszerekbe is megálmodtam,
ők is jönnek velem.






 Úgy egy éve a fonalak szerelmese is lettem, 
nem telik el nap, hogy ne horgolnék valamit,
így ebből is kaptok egy szeletet.



 Lesznek még mesés aprólékok...

 füzetek,

 könyvjelzők...




 Nyár végi kísérleteim  gyöngyszemei is velem jönnek.
Még nem lettek kíváncsi szemek által megméretve, így izgatottan várom, hogy tetszenek nektek.
Szeretettel várlak benneteket.

Kata

2015. október 22., csütörtök

Vásároztam

 Ritkán vásározom, nem is tudom miért,
mert mindig nagyon élvezem.

 Az imádatos reakciók a standomnál:
(minkét készről fülig érő szájjal)
- Hú, ez mesés....
- Te vagy a Hokata? :)
-A Boldogság kék madara, Őrangyal, Mindig veled... 
és csak sorolják a képeim címeit :)
- De ismerősek ezek a képek, nem te illusztráltad az Aranykaput?
és sok mosoly,
szóval ezért szeretek vásározni.


2012. november 21., szerda

Adventi bazár

Szombaton szeretettel várok mindenkit a Waldorf vásárba.
Sok újdonsággal várlak benneteket.
Például csodás plakátokkal, ami egyenlőre postával nem rendelhető,
csak személyes átvétellel vásárolható.

 Őrangyal

 Tavasztündér

Városi angyal
.
Viszek még a vásárba művészi nyomatokat,
mixed media eredeti  képeket,...
a többi legyen meglepetés.

2012. július 9., hétfő

Győrkőcfesztivál

Nagyon jól éreztem magam a hétvégén, igaz, hogy őrült meleg volt, s még egy kis zivatar is tiszteletét tette, de én valami átszellemült nyugalommal szemléltem a sétáló forgatagot, kellő ásványvízzel a hűtőtáskámba :). Nagy öröm volt, hogy több visszajáró vásárlóm is meglátogatott, és sok új kedves ember is megismerhette a munkáimat a rendezvénynek köszönhetően.
Sok mosoly, locsi- fecsi, ilyen volt az idei Győrkőcfesztivál.

2010. július 5., hétfő

Az első vásár :)

Sok élménnyel és tapasztalattal gazdagodtam a hétvégén.
Megint bebizonyosodott milyen pici a világ,
szenzációs érzés volt látni a felcsillant szemeket,
amikor meglátták az asztalom, s felismerték a munkáimat,
s többen kívülről sorolták a képeim címét.
Én meg tátottam a szám az örömtől.
hogy meghívtak a Győrkőcfesztiválra,
nagyon jól éreztem magam.
Lehet, hogy megszeretem a vásározást?

.